Köpek Takip Cihazı, GARMIN Astro 320 and 7 x T5 Bundle

20.09.2016 tarihinde Ürünler kategorisine eklenmiş, 1.390 views Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Spor Köpekleri için Yüksek Kaliteli Takip Sistemi

s-l500Astro320nc-1Astro320-3s-l500 (1)

 

fiyatlarresim 

 • 9 mil (T 5) veya 4 mil (T 5 mini) uzaklıktan 10 köpeğe kadar takip edin
 • Cihazın üst kısmında bulunan esnek ve bükülgen anteni ile yüksek hassasiyetli GPS/GLONASS vericisine sahip T 5 ya da T 5 mini köpek cihazları
 • TT 15 ve TT 15 mini köpek cihazları ve tasmaları ile uyumludur (yalnızca takip için)
 • Opsiyonel BirdsEye Satellite Imagery ve TOPO haritalar ile gelişmiş harita desteği
Köpek Takip Cihazı

Köpek Takip Cihazı

Astro 320 el tipi cihazı, köpek takibini farklı bir boyuta taşıyor. Cihaz, çoklu el tipi cihazlar ve T 5 ya da T 5 mini köpek cihazları (ayrı olarak satılır) ile 10 köpeğe kadar takip etmenize imkan tanıyor. Yüksek hassasiyetli Garmin GPS/GLONASS vericisi, gelişmiş harita çizim kabiliyetleri, BirdsEye Satellite Imagery uyumluluğu ve üç eksenli bir elektronik pusula ile avın sonunda aracınıza veya kamp alanınıza dönmenizi garanti eder. Ve tüm bunlara, 2,6 inçlik canlı ve renkli ekranı ile erişmek çok kolay.

Köpeğinizin Tüm Hareketlerini Görün

Astro el tipi cihazı ve T 5 (ya da T 5 mini) köpek cihazı yüksek hassasiyetli GPS alıcısını/vericilerini gururla taşır. Hem T 5 hem de T 5 mini, cihazın üst kısmında bulunan bir GPS antenine sahiptir ve esnek, bükülgen ve paslanmaz çelikten radyo antenini dik tutarak en iyi sinyal alımını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır, böylece köpeğinizin konumunu sık ağaçlar altında veya derin kanyonlarda dahi takip etmeniz mümkün olur. Ve köpeğiniz nereye koşarsa koşsun çalışacak dayanıklılıktadır (10 metrelik su sınıfına sahiptir).
Astro ile araziye bağlı olarak 14,48 km/9 mil (T 5) ya da 6,45 km/4 mil (T 5 mini) kadar bir mesafeden 10 köpeğe kadar takip edebilirsiniz.
Astro ile araziye bağlı olarak 14,48 km/9 mil (T 5) ya da 6,45 km/4 mil (T 5 mini) kadar bir mesafeden 10 köpeğe kadar takip edebilirsiniz. Sistem, bilgiyi görüş hattında yayar, böylece en uzağa düz ve açık arazilerde ulaşır.
T 5 ve T 5 mini cihazları, 5 saniye sıklık ile köpeğinizin konumunu Astro 320 el tipi cihazınıza aktarır. Canlı ekranı aracılığıyla köpeğinizin güncel konumunu ve son olarak bulunduğu yerleri işaretleyen bir izi harita üzerinde görebilirsiniz. ?Dog Tracker page? sayfasına geçiş yaparak köpeğinizin güncel konumunu gösteren bir pusula görüntüleyebilirsiniz.
T 5 ve T 5 mini köpek cihazları ile birden fazla köpeği takip ederken her bir köpeğin tam mesafesini de harita sayfasında görüntüleyebilir v

e tüm köpekleri her an ekranda aynı anda görebilmek için otomatik zumlama opsiyonunu seçebilirsiniz. Haritanın güncel zum ölçeğinde ekrana sığmayacak kadar uzakta bulunan köpekler, köpeğin konumu yönündeki ekran kenarında işaretlenebilir. Ayrıca her bir köpeğin kayıt günlüğünün ekranda görüntüleneceği süreyi belirleyebilir ya da bu özelliği tamamen kapatabilirsiniz.

Zihin Rahatlığınız İçin Özel Fonksiyonlar

Kurtarma modu, pil ömrü %25’in altına düştüğünde güncelleme sıklığını azaltarak pil ömrünü uzatır ve kayıp bir köpeği ararken size daha fazla zaman tanır. Gelişmiş pil ömrü güncelleme sıklığını ayarladığınızda 16 saat (T 5/TT 15 mini) ila 40 saat (T 5/ TT 15) arasında bir süre boyunca dayanacağı anlamına gelir. Kurtarma modunda pil, kullanılan köpek cihazına bağlı olarak 24 ila 44 saat arası dayanır. Artı olarak, ?Collar Lock? özelliği, köpeğinizin nerede olduğunu başkalarının görmesini engellemek için 4 haneli bir pin numarası üretir. Bu özellikle hakkında rekabet söz konusu olan bir köpek kaybolduğunda Astro’nun yalnızca bir arama aracı olarak kullanılmasını sağlamak için faydalı bir fonksiyondur.
Kurtarma modu, pil ömrü %25’in altına düştüğünde güncelleme sıklığını azaltarak kayıp bir köpeği ararken size daha fazla zaman tanır.

Kolaylıkla Yükseltin

Av için ihtiyaç duyduklarınızı edinmek artık bir parça daha kolay. Tüm Astro paketini ve istediğiniz sayıda T 5 ve T 5 mini köpek cihazını tasmalarıyla birlikte satın alabilirsiniz. Ve Astro 320 cihazınız her T 5 ve T 5 mini köpek cihazı ile uyumludur.

İlave Haritalar

Astro 320, bir microSD? kart yuvasına sahiptir ve böylece arazi rakım çizgileri için TOPO U.S. 24K haritalarını ya da yollarda her dönüşte yönergeler almak için City Navigator NT® harita verisini yükleyebilirsiniz. Astro 320 ayrıca BirdsEye Satellite Imagery (abonelik gerekir) ile uyumludur, böylece cihazınıza uydu fotoğrafları indirebilir ve onları haritalarınız ile entegre edebilirsiniz. Haritalar, yakınlardaki önemli coğrafi özellikleri de ekranda çizerek köpeğinizin bir dereye ya da tehlikeli bir yola yaklaştığında haberdar olmanızı sağlar.
Astro 320 ayrıca kağıt üzerindeki veya elektronik haritaları cihazınız için indirilebilir haritalara dönüştüren ücretsiz bir yazılım olan Garmin Custom Maps ile uyumludur.

Sürünüzü Sayın

Avınızı yakaladıktan sonra o noktayı Astro?nun Covey Counter? özelliği ile işaretleyin. Bu size avınızı yakaladığınız tam konum, saat ve rakım ile uçmasına sebep olduğunuz veya oradan aldığınız kuş sayılarını da gösteren bir ara noktadır. Astro “Kamyon?  ve ?Konaklama Yeri? gibi diğer özel ara noktaları kaydetmenize de izin verir, böylece bu konumları her av için hızlı ve kolay bir biçimde kaydedebilirsiniz. Astro ayrıca besin kaynakları, ağaç kümeleri ve avla ilgili diğer noktalar için özel ikonlar sunar.

Bir Sonraki Seyahatinizi Planlayın

Haritaları, ara noktaları, rotaları ve yolları görüntüleyip organize etmenizi sağlayan yazılım olan BaseCamp? ile bir sonraki maceranızın sorumluluğunu alın.  Bu ücretsiz seyahat planlama yazılımı sayesinde arkadaşlarınız, aileniz

ve gezgin arkadaşlarınızla paylaşmak için Garmin Adventures dahi yaratabilirsiniz. BaseCamp, topografik harita verisini, kontör çizgileri ve rakım profilleri de dahil olmak üzere 2D veya 3D olarak bilgisayar ekranınızda gösterebilir. BirdsEye Satellite Imagery aboneliği ile eşleştirildiğinde sınırsız sayıdaki uydu fotoğrafını cihazınıza aktarmanıza da imkan tanır.

Kablosuz Olarak Paylaşın

VIRB? aksiyon kameraları ve ANT+® sensörleri (kalp atış hızı monitörü ve bisiklet kadansı dahil) gibi çeşitli Garmin cihazlarına kablosuz olarak bağlanabilen, Astro 320 arkadaşlarınızın Oregon®, Montana®, GPSMAP® 64 ya da diğer ANT+ destekli cihazlarına bağlanabilir.

Bilgisayarınızı Köpekleri Takip Etmek İçin Bir İstasyona Dönüştürün

Dizüstü bilgisayarınıza BaseStation yazılımını yükleyerek onu birden fazla köpeği (T 5 ve T 5 mini cihazlarını) takip edebileceğiniz bir arazi kontrol merkezine dönüştürün. Bilgisayarınızın daha geniş ekranında gerçek zamanlı GPS  bilgilerini görüntüleyin. Bu onu köpek arama ve kurtarma ekipleri için ideal kılar. Ve GPS/GLONASS destekli olduğundan, internet ve GSM şebekelerine erişilemediği yerlerde dahi güvenli ve daha etkili bir takip deneyimi yaşarsınız.

Paket İçeriği

 • T 5 Paketi (Astro® 320 el tipi cihaz ve T 5 köpek cihazı)
 • Astro 320 el tipi cihazı
 • Şarj edilebilir lityum iyon pil ile T 5 köpek cihazı
 • Tasma kayışı
 • 12,7 cm (5 inç) standart ve 33 cm (13 inç) uzun menzil antenleri (Astro için)
 • 47 cm1(8.5 inç) standart ve 57 cm (22.5 inç uzun menzil antenleri (T 5 için)
 • Kemer kıskacı
 • Şarj kıskacı
 • USB kablosu
 • AC güç adaptörü
 • Araç şarj adaptörü
 • Kılavuz
 • Yalnızca Avuçiçi Cihaz
 • Astro 320
 • 5.0″ standart anten (12,7 cm)
 • 13.0″ uzun takip menzilli anten (33 cm)
 • USB kablosu
 • Kemer kıskacı
 • Kılavuz
Fiziksel Boyutlar : 6.1 x 16.0 x 3.6 cm
Ekran boyutu, GxY : 3.6 x 5.5 cm; 2.6″ çap / 6.6 cm
Ekran çözünürlüğü, GxY : 160 x 240 piksel
Ağırlık : 260.1 g (piller ile)
Batarya : 2 AA pil (pakete dahil değildir); NiMH ya da Lithium tavsiye edilir
Batarya Ömrü : 20 saate kadar (Astro 320)
Su geçirmezlik : IPX7
Yüksek hassasiyetli alıcı : Var
Ara bağlantı : Usb
Barometrik altimetre : var
Elektronik Pusula : Var(eğim düzeltmeli 3 eksenli)
Cihazdan cihaza aktarım (benzer cihazlarla kablosuz olarak veri paylaşır) : Var
Temel Harita : Var
İlave haritalar ekleyebilme : Var
Dahili Hafıza : 1.7 GB
Veri kartlarını destekler : microSD™ kart (pakete dahil değildir
Kişisel ilgi alanları (ilave ilgi alanları ekleyebilme) : Var
Ara noktalar / Favoriler / Konumlar : 2000
Güzergahlar : 200
Kayıt günlüğü : 10.000 nokta, 200 kayıt
Otomatik yönlendirme (yollarda her dönüşte yönlendirme) : Var (ayrıntılı yollar için opsiyonel haritalar ile)
Geocaching dostu : Var (Kağıtsız)
Kişisel haritalarla uyumluluk : Var
Av/Balık takvimi : var
Güneş ve Ay Bilgisi : Var
Gelgit tabloları : Var
Alan hesaplama : var
Garmin Connect™ ile uyumluluk (verileri analiz edebileceğiniz, kategorilere ayırarak paylaşabileceğiniz online topluluk) : Var
Yazar Hakkında

Yazar : admin

Yazar Hakkında :

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Sitemizde En Çok Okunan İçerikler

Backlink
Backlink  Bir web sitenin, Google ve diğer tüm arama
Web Site Seo Ayarı
Web Site Seo Ayarı SEO Nedir? SEO İngilizce olarak “Search Engine Optimization” yani “Arama Motoru
Arama Motorlarına Kayıt
Arama Motorlarına Kayıt Arama Motoru Optimizasyonu (SEO-Search Engine Optimization) sitelerin içerikleri ile ilgili
Web Site Hit
Web Site Hit     Sitelerinize Google Üzerinden Ziyaretçi (Hit) Gönderelim. Google de  ilk sıralara

Sitemizde En Çok Yorumlanan İçerikler

Uydudan İnternet
Uydudan İnternet Uydudan İnternet Nedir?  Uydudan Yüksek Hızlı İnternet Yüksek Hızlı İnternet Uydu teknolojisini
Ücretsiz Web Sitesi
Ücretsiz Web Sitesi Kendi Muhteşem Sitenizi Kurun Yeni siteniz sadece birkaç tık uzakta.
Arama Motorlarına Kayıt
Arama Motorlarına Kayıt Arama Motoru Optimizasyonu (SEO-Search Engine Optimization) sitelerin içerikleri ile ilgili
Web Site Hit
Web Site Hit     Sitelerinize Google Üzerinden Ziyaretçi (Hit) Gönderelim. Google de  ilk sıralara

Son Yapılan Yorumlar

Uydudan İnternet için Ahmet Yılmaz diyorki;

Teşekkürler, bende araştırdım gerçekten mantıklı geldi bugün başvuru yaptım.

Uydudan İnternet için admin diyorki;

Biz teşekkür ederiz İsmail Bey,

Uydudan İnternet için İsmail Özdemir diyorki;

Merhaba, Öncelikle bu paylaşımından dolayı Admine teşekkür ediyorum. Uzun zamandır Yerel ADSL hizmeti veren (İsmini vermek istemiyorum aklınıza gelen
 • Kategoriler

 • Reklam 1

 • Reklam 2 • Reklam 3 • Reklam 4

 • Reklam 5